Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου, στα γήπεδα της Αρκαδίας…

0

Η 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Αρκαδίας  και η 5η αγωνιστική των δύο ομίλων του πρωταθλήματος της Β’ Αρκαδίας.

ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Φιλικών Σάββατο 18/11/17 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
2. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Φιλικών Σάββατο 18/11/17 12:00 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ Αστρους Σάββατο 18/11/17 12:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Τυρού Σάββατο 18/11/17 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
5. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Μελιγούς Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
6. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Αστρους Κυριακή 19/11/17 15:00 ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
7. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Αγίου Ανδρέα Κυριακή 19/11/17 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
8. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΤΕΓΕΑ ΔΑΚ Μεγαλόπολης Κυριακή 19/11/17 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
9. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Φιλικών Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΕΛΠΙΔΑ Νεστάνης Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
11. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ Κανδήλας Κυριακή 19/11/17 11:00 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.
12. ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΚΟΡΥΘΙΟ Κανδήλας Κυριακή 19/11/17 15:00 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΦΟΡΤΟΥΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μελιγούς Σάββατο 18/11/17 15:00 ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ Λεωνιδίου Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ